قیمت محصول

45,000 تومان

موجود

معرفی محصول

در محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح با فرمول منحصر به فرد،برای اولین بار تولید گردیده است و وجه تمایز این محصول با سایر ضدعفونی کننده ها این است که بجای آب مقطر از عرقیات گیاهی نظیر زنیان،اسطوخودوس،باریچه و ... که خاصیت ضدعفونی فوق العاده ای در کنار الکل دارا می باشند استفاده شده است. الکل‎های با درصد غلظت بالاتر، خلوص بیشتری دارند و الکلهای با درصد پایین‎تر(مانند 70 درصد) آب بیشتری در آنها وجود دارد. آب به عنوان یک ماده مهم در این ترکیب، این امکان را ایجاد می‎کند که الکل از یک غشای سلولی عبور کند و برای از بین بردن میکروارگانیسم‎ها به درون آن وارد شود. بر اساس یک مطالعه انجام شده در سال 2020 و منتشره در سایت NCBI، بالاترین اثر میکروب‎زدایی به‎ترتیب متعلق به اتانول (70٪ تا 85٪)، ایزوپروپانول (60٪ تا 80٪) و n– پروپانول (60٪ تا 80٪) می‎باشد.

با توجه به اینکه در فرایند تولید و در زمان مصرف،امکان تبخیر الکل وجود داشته و کاهش درصد الکل ،اثرپذیری محلول را کاهش خواهد داد، درصد الکل 80 درصد پایه قرار گرفته است و اضافه کردن آلوورا و گلیسرین، باعث لطافت دست می گردد.

ارسال این کالا فقط در شهر مشهد مقدور می باشد.

بیشتر...

محصولات مرتبط

برچسب ها: محلول ضد عفونی خانگی, محلول ضد عفونی رستوران, تجهیزات نظافتی, محلول ضد عفونی سطوح, بهترین محلول ضد عفونی کننده, محلول ضد عفونی کننده هتل