مشاوره و طراحی

 

                  مشاوره و طراحی  


کارفرمایان محترم:

 قصد راه اندازی هتل، رستوران، فست فود،کافی شاپ، کافه غذا و....دارید:

آیا اطلاعات لازم در خصوص فضاهای مورد نیاز جهت آماده سازی، پخت، عرضه، تحویل و سرو غذا بر اساس اصول گردش کار و رعایت ضوابط بهداشت محیط، پشتیبانی، دسترسی، میزان آب و برق مورد نیاز مصرفی و جانمایی  تاسیسات و ....... دارید؟

آیا می دانید استفاده از تجهیزات به روز و مناسب با فعالیت مجموعه، اتفاق مثبتیه، اما این کاری هست که باید با دانش و تجربه انجام بشه و به همین دلیل قبل از تهیه تجهیزات ، مشاوره با شرکت فعال در این زمینه همانند گروه تجهیز آریا، حتما تاثیر گذاره و باعث می شه که شما خریدهای مفید و کاربردی در جهت تسریع روند تولید داشته باشید.

کارشناسان ما با داشتن سالها تجربه و تخصص و تعهد در گروه تجهیز آریا، تلاش دارند تا ضمن بررسی میدانی و با توجه به کانسپت غذایی و اهداف کارفرما، نسبت به تهیه و ارائه نقشه فضاهای مورد نیاز، چیدمان دستگاه های مرتبط و همچنین نقشه های الکتریکال و مکانیکال (آب و برق و گاز و فاضلاب و هود) اقدام و در جلسات مشترک در صورت نیاز،  نسبت به اصلاح کانسپت در نظر گرفته شده متناسب با موقعیت محل و ارائه راهکارهای مناسبتر اقدام نمایند تا بهترین نتیجه ممکن، حاصل سرمایه گذاری شما باشد.

ما در کنار شما هستیم، شما می توانید روی خدمات مشاوره ای گـروه تجـهیز آریـا حساب کنید، می توانیم با توجه به بودجه و اهداف شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار شما تدوین نماییم.

 با ما تماس بگیرید.  05138555814 - 05138584841 - 05138584842