مشاوره و طراحی

 

             مشاوره و طراحی 


کارفرمایان محترم:

آیا قصد راه اندازی هتل، رستوران، فست فود،کافی شاپ، کافه غذا و....دارید:

آیا مشاور مرتبطه با این حوزه کاری و یا اطلاعات لازم در خصوص فضاهای مورد نیاز جهت آماده سازی، پخت، عرضه، تحویل و سرو غذا بر اساس اصول گردش کار و رعایت ضوابط بهداشت محیط، پشتیبانی، دسترسی،محل دقیق جاگیری اتصلات آب و برق مورد نیاز و جانمایی  تاسیسات و ....... و میزان  مصارف مورد نیاز برق، آب و گاز جهت طراحی و خرید کنتورهای مرتبطه دارید؟

آیا می دانید استفاده از تجهیزات به روز و مناسب با فعالیت مجموعه، اتفاق مثبتیه، اما این کاری هست که باید با دانش و تجربه انجام بشه و به همین دلیل قبل از تهیه تجهیزات ، مشاوره با شرکت فعال در این زمینه همانند گروه تجهیز آریا، حتما تاثیر گذاره و باعث می شه که شما خریدهای مفید و کاربردی در جهت تسریع روند تولید داشته باشید و از صرف میلیون ها تومان بابت انشعابات غلط و نامرتبط با دستگاه ها جلوگیری کنید.

آیا از نوع و میزان دستگاه ها و امکانات مورد نیاز پروژه خود و  محل قرار گیری انشعابات آنها و همچنین میزان مصارف هر یک مطلعید؟

مسلما در این موارد نیاز به یک مشاور تخصصی دارید.

گروه تجهیز آریا، مشاور و طراح حرفه ای آشپزخانه های صنعتی، فست فودها و کافی شاپ ها است. ما با توجه به نیازها و بودجه شما، طرح های بهینه و کارآمد را برای شما طراحی می کنیم و دستگاه های با کیفیت و مناسب را برای شما جانمایی و در صورت صلاحدید، تهیه و نصب می کنیم. ما همچنین خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی اصلی را نیز برای شما ارائه می دهیم. ما با شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه تجهیزات آشپزخانه همکاری می کنیم و از کیفیت بالا و قیمت مناسب آن ها اطمینان حاصل می کنیم.

کارشناسان ما با داشتن سالها تجربه و تخصص و تعهد در گروه تجهیز آریا، تلاش دارند تا ضمن بررسی میدانی و با توجه به کانسپت غذایی و اهداف کارفرما، نسبت به تهیه و ارائه نقشه فضاهای مورد نیاز، چیدمان دستگاه های مرتبط و همچنین نقشه های الکتریکال و مکانیکال (آب و برق و گاز و فاضلاب و هود) اقدام و در جلسات مشترک در صورت نیاز،  نسبت به اصلاح کانسپت در نظر گرفته شده متناسب با موقعیت محل و ارائه راهکارهای مناسبتر اقدام نمایند تا بهترین نتیجه ممکن، حاصل سرمایه گذاری شما باشد.

ما در کنار شما هستیم، شما می توانید روی خدمات مشاوره ای گـروه تجـهیز آریـا حساب کنید، می توانیم با توجه به بودجه و اهداف شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار شما تدوین نماییم. ما در گروه تجهیز آریا، همواره آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستیم.

 با ما تماس بگیرید. 05138555814 - 05138584841 - 05138584842 


                                            واتساپ:09903209848